Złoty kinkiet z białym abażurem DOMINO O3010 K1 ZL/AB/01/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany: 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor ZŁOT PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty kinkiet z białym abażurem do salonu lub sypialni. Elegancka złoto-biała lampa w klasycznej stylistyce jest ponadczasowa i pasuje do wielu aranżacji. Kinkiet pasuje idealnie do naszego żyrandola DOMINO, lampy zostały starannie wykonane, dodadzą wnętrzom niesamowitego szyku.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


