Klasyczny złoty kinkiet welur DOMINO O3010 K1 ZL/AB/53/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany: 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor ZŁOT PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 53 CZARNY WELUR ze złotą pleksi od wewnątrz |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny złoty kinkiet welur do salonu lub sypialni. Elegancka lampa w klasycznej stylistyce jest ponadczasowa i pasuje do wielu aranżacji. Kinkiet pasuje idealnie do naszego żyrandola DOMINO, lampy zostały starannie wykonane, dodadzą wnętrzom niesamowitego szyku.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura na dowolny z prezentowanych na zdjęciach

