Krótki chromowy żyrandol ze szklanymi kloszami CAMELIA615-3/CH/C/K 3-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 42 cm (brak możliwości regulacji) |
| Szerokość | 62 cm (wraz z abażurami) |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze chromu |
| Abażur | szklany, mleczny klosz o wymiarach średnica 18,5 cm, wysokość 10 cm |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek; mocowanie na haku (do kupienia we własnym zakresie) |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Żyrandol ze szklanymi kloszami w kolorze starego złota CAMELIA to elegancka lampa w klasycznym stylu. Ma stelaż w kolorze patyny, który dodaje jej uroku. Białe, mleczne klosze dają ciepłe i przyjemne światło. To dobry wybór do salonu, jadalni lub innego tradycyjnego wnętrza.

