Niski klasyczny żyrandol ze szklanymi kloszami CAMELIA 615-5/C/K 5-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 44 cm (brak możliwości regulacji) |
| Szerokość | 65 cm (wraz z abażurami) |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze patyny |
| Abażur | szklany, mleczny klosz o wymiarach średnica 18,5 cm, wysokość 10 cm |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek; mocowanie na haku (do kupienia we własnym zakresie) |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Niski klasyczny żyrandol ze szklanymi kloszami CAMELIA 5-ramienny. Ten elegancki żyrandol z uniwersalnymi, ponadczasowymi mlecznymi kloszami doda każdemu wnętrzu należytej elegancji, jego dodatkowym atutem, jest możliwość zawieszenia w niskich pomieszczeniach takich jak salon, czy jadalnia. Piękny patynowany stelaż współgra z tradycyjnymi wnętrzami. Produkt idealny dla miłośników klasycznych rozwiązań.

