Patynowany kinkiet ze szklanym kloszem CAMELIA 615-K/C/K 1-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm (brak możliwości regulacji) |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze patyny |
| Abażur | szklany, mleczny klosz o wymiarach średnica 18,5 cm, wysokość 10 cm |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek; mocowanie na haku (do kupienia we własnym zakresie) |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Żyrandol ze szklanymi kloszami w kolorze starego złota CAMELIA to elegancka lampa ścienna w stylu tradycyjnym. Jej stelaż jest w kolorze starego złota, a szklany klosz jest mlecznobiały. Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni lub przedpokoju jako dodatkowe oświetlenie.

