Żyrandol ze szklanymi kloszami CAMELIA 615-5/CH/C/K 5-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 44 cm (brak możliwości regulacji) |
| Szerokość | 65 cm (wraz z abażurami) |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze chromu |
| Abażur | szklany, mleczny klosz o wymiarach średnica 18,5 cm, wysokość 10 cm |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek; mocowanie na haku (do kupienia we własnym zakresie) |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Żyrandol ze szklanymi kloszami to elegancka srebrna lampa pięcioramienna, która świetnie pasuje do klasycznych wnętrz. Ma chromowany, błyszczący stelaż i białe, mleczne klosze, które dają przyjemne, ciepłe światło. Idealnie sprawdzi się w salonie, dodając mu stylu, ciepła oraz uroku.

