Lampa wisząca biała 1-płomienna LENA 1955/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Źródło światła | 1 x GU - 10 max 30W |
| Materiał | metalowe elementy konstrukcji malowane na BIAŁO, detale w kolorze CHROMOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa wisząca biała 1-płomienna. Jednolicie biała lampa z niewielkim, połyskliwie chromowym detalem. Prosty i minimalistyczny wzór który dobrze skomponuje się z wystrojem wnętrza.

