Lampa wisząca biała 2-płomienna LENA 1955/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 2 x GU - 10 max 30W |
| Materiał | metalowe elementy konstrukcji malowane na BIAŁO, detale w kolorze CHROMOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa wisząca biała 2-płomienna. Metalowe elementy konstrukcji malowane na biało oraz detale w połyskliwym, chromowym kolorze. Prosta i minimalistyczna kompozycja która dobrze skomponuje się z wystrojem wnętrza.

