Lampa wisząca czarna 1-płomienna LENA 1956/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Źródło światła | 1 x GU - 10 max 30W |
| Materiał | metalowe elementy konstrukcji malowane na CZARNO, detal w kolorze CHROMOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca czarna 1-płomienna. Zwis pojedynczy w nowoczesnym stylu. Metalowa konstrukcja malowana na czarno oraz detal w połyskliwie chromowym kolorze. Minimalistycznie skomponowana lampa która idealnie wpisze się w wystrój wnętrza.

