Lampa wisząca biała 3-płomienna LENA 1955/3/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x GU - 10 max 30W |
| Materiał | metalowe elementy konstrukcji malowane na BIAŁO, detale w kolorze CHROMOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa wisząca biała 3-płomienna. Jednolicie biała lampa wisząca z połyskliwymi, drewnianymi detalami. Prosty i nowoczesny wzór, idealnie wpisze się w wystrój wnętrza.

