Lampa wisząca czarna 2-płomienna LENA 1956/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 2 x GU-10 max 30W |
| Materiał | metalowe elementy konstrukcji malowane na CZARNO, detale w kolorze CHROMOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca czarna 2-płomienna. Minimalistycznie skomponowana, czarna lampa z połyskliwie chromowymi detalami. Prosty i elegancki wzór który pięknie prezentuje się w wielu różnych aranżacjach.

