Lampa z kloszami biała 2-płomienna BILERO 1443/2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowe klosze malowane na BIAŁO, drewniane elementy w naturalnym kolorze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa z kloszami biała 2-płomienna. Białe klosze z gustownymi, drewnianymi elementami. Szczególnie estetyczny model który idealnie prezentuje się w wielu różnych aranżacjach.

