Lampa z kloszem biała 1-płomienna BILERO 1443/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowy klosz malowany na BIAŁO, drewniane elemanty w naturalnym kolorze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa z kloszami biała 1-płomienna. Zwis pojedynczy z jednolicie białym kloszem i gustowną, drewnianą dekoracją. Prosta i elegancka lampa która dobrze skomponuje się z wystrojem wnętrza.

