Lampka ścienna czarna 1-płomienna BILERO 1442/K1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowy klosz malowany na CZARNO, drewniane elementy w naturalnym kolorze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampka ścienna czarna 1-płomienna. Piękny, czarny kinkiet z drewnianą dekoracją. Prosty wzór który nada każdemu wnętrzu wyjątkowego, schludnego szyku.

