Lampa z kloszami czarna 3-płomienna BILERO 1442/3/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowe klosze malowane na CZARNO, drewniane elementy w naturalnym kolorze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa z kloszami czarna 3-płomienna. Prosta, elegancka lampa z kloszami i gustowną, drewnianą dekoracją.

