Lampa z kloszem czarna 1-płomienna BILERO 1442/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metalowy klosz malowany na CZARNO, drewniane elemanty w naturalnym kolorze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa z kloszami czarna 1-płomienna. Zwis pojedynczy z kloszem. Drewniane elementy dekoracji nadają modelowi szczególnej elegancji. Prosty, nowoczesny wzór który idealnie wpisze się w wystrój wnętrza.

