Lniany plafon do pokoju ECEO 15775/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | tkanina szaro-beżowa, biała blenda z pcv |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Lniany plafon do pokoju to model odpowiedni do salonu, holu lub sypialni. Ze względu na swój oryginalny design i uniwersalną jasną kolorystykę nada się do wielu aranżacji. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie.

