Abażur walec do lampy welurowy w kwiaty 14W E27 WIOSNA 40 wys 25
Dane techniczne
| MATERIAŁ | WIOSNA WELUR - kolorowe kwiaty na białym tle od spodu biała pleksi |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, pasuje do lamp stojących oraz wiszących |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd na zdjęciach jest ten sam abażur zróżnych stron. |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur walec do lampy biały z motywem różnokolorowych kwiatów. Abażur pasuje do lampy podłogowej, stołowej lub do lampy wiszącej z mocowaniem na oprawkę E27, pięknie wykonany z przyjemnego w dotyku WELURU podklejonego cieniutką białą pleksi. Przepiękny kolorowy wzór zwraca uwagę i dodaje wnętrzu elegancji i stylu. Abażur doskonale wpisze się w klimat klasycznych i prowansalskich wnętrz, nadając im szyku i przytulności.
Abażur wykonany z tkaniny welurowej, podklejony cieniutką pleksi dla sztywności, bez lamówki.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

