Prostokątny biały kinkiet do pokoju MALMA 19704/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 6 cm, odległość od ściany 10 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 max 35W, |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Prostokątny biały kinkiet do pokoju. Minimalistyczny kinkiet na ścianę w kolorze białym, elegancki mimo swojej prostej formy przyciągnie uwagę a dodatkowo będzie świetnym elementem oświetleniowym do pokoju dziecięcego, młodzieżowego jak również do salonu. Pięknie odbija światło na ścianie. Model kinkietu wyjątkowy.

