SOFE 11590- SI 1/J lampa sufitowa wisząca
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ZŁOTO/ECRU |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Lampa sufitowa wisząca z dużym abażurem z pięknym adamaszkowym wzorem. Ręcznie zdobiony stelaż lampy robi niepowtarzalne wrażenie, a całość nada stylu i elegancji każdemu wnętrzu.

