SOFE 11595- SI P/J stylowa lampa podłogowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 156 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU/ZŁOTO |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Stylowa lampa podłogowa z ręcznie złoconym stelażem oraz abażurem we wzór adamaszkowy robi ogromne wrażenie w eleganckich, klasycznych pomieszczeniach.

