Stylowy żyrandol do salonu SOFE 11592- SI 5/J 5- ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ZŁOTO/ECRU |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Stylowy żyrandol do salonu z ręcznie patynowanym złotem stelażem to nasza propozycja do eleganckich klasycznych wnętrz. Abażurki z delikatnym adamaszkowym wzorem są jego niewątpliwą ozdobą. Lampa z pewnością będzie królową oświetlenia w Twoim salonie.

