SOFE 11591- SI 3/J pozłacany żyrandol 3- ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU/ZŁOTO |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Pozłacany żyrandol 3-ramienny z abażurkami to propozycja do niewielkich pokoi oraz sypialni w klasycznym stylu.

