SOFE 11594- SI L/J lampka nocna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 41 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU, ZŁOTO |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancka lampa nocna z abażurkiem.

