VIVRA 3 GOLD 1149/3/E złoty żyrandol 3- ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 66 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | KLOSZ, METAL, CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki złoty żyrandol 3- ramienny to nasza klasyczna lampa wisząca z serii VIVRA GOLD. Metalowy stelaż lampy jest malowany metodą proszkową i dodatkowo ręcznie zdobiony, dzięki czemu jest doceniany przez naszych najbardziej wymagających klientów. Jest to idealna propozycja do tradycyjnego salonu czy biura. Dzięki otwartym kloszom, wykonanym z mlecznego szkła, lampa dostarcza odpowiednią ilość światła każdemu pomieszczeniu.

