VIVRA K1 GOLD 1149/K1/E klasyczny złoty kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | KLOSZ, METAL, CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny złoty kinkiet to lampa z serii VIVRA GOLD. Tradycyjny klosz wykonany z mlecznego szkła, ozdobiony jest złotym paseczkiem tworzy spójną całość metalową podstawą lampy. Stelaż kinkietu malowany jest metodą proszkową, a następnie ręcznie zdobiony. Nasz kinkiet doda Twojemu wnętrzu "pałacowej" elegancji i szyku.

