VIVRA 5 GOLD 1149/5/E złoty żyrandol 5- ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 66 cm |
| Szerokość | 76 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | KLOSZ, METAL, CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Piękny złoty żyrandol 5- ramienny to nasza propozycja klasycznej lampy wiszącej. Metalowy stelaż jest malowany proszkowo na unikatowy kolor, który następnie jest ręcznie zdobiony. Otwarte klosze żyrandola są wykonane z mlecznego szkła, które odpowiednio doświetlą każde wnętrze. Subtelny złoty paseczek, który jest idealnym wykończeniem klosza, tworzy ze stelażem spójną całość. Znakomite rozwiązanie do eleganckiego salonu czy jadalni.

