VIVRA LN1 GOLD 1149/LN1/E złota lampka nocna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | KLOSZ, METAL, CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Tradycyjna lampa nocna o ciekawym kolorze złota. Ręcznie zdobiony stelaż lampy, malowany metodą proszkową, znakomicie współgra z klasycznymi wnętrzami. Otwarty klosz wykonany z mlecznego szkła jest ozdobiony złotym paseczkiem, który tworzy spójną całość z podstawą lampy. Produkty z serii VIVRA GOLD znakomicie nadają się do eleganckich salonów czy biur domowych.

