VIVRA LP2 GOLD 1149/LP2/E złota lampa podłogowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | KLOSZ, METAL, CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Ciekawa złota lampa podłogowa z kloszem wykonanym z mlecznego szkła, dodatkowo zdobiony paseczkiem w kolorze stelaża. Seria lamp VIVRA GOLD to połączenie ponadczasowej klasyki z elegancją, która pasuje do tradycyjnych wnętrz. Ręcznie zdobiona metalowa podstawa tworzy efekt postarzanego złota, która odpowiada za "pałacowy" klimat lampy.

