Abażur 40 cm do lampy walec 14W E27 FALL 40 wys 25 kwiatowy wzór
Dane techniczne
| MATERIAŁ | FALL WELUR - kolorowe kwiaty na białym tle od spodu biała pleksi, wykończony lamówką |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, pasuje do lamp stojących oraz wiszących |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd niż na załączonym zdjęciu. Przy zamówieniu dwóch lub więcej abażurów, nie będą one miały identycznego wzoru. |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur walec do lampy, wykonany z białego weluru z motywem kwiatowym. Abażur pasuje do lampy podłogowej, stołowej lub do lampy wiszącej z mocowaniem na oprawkę E27, pięknie wykonany z przyjemnego w dotyku materiału podklejonego cieniutką biała pleksi. Przepiękny kolorowy wzór zwraca uwagę i dodaje wnętrzu elegancji i stylu. Abażur doskonale wpisze się w klimat klasycznych i prowansalskich wnętrz, nadając im szyku i przytulności.
Abażur wykonany z tkaniny welurowej, podklejony cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką. Abażur dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

