Granatowy abażur do lampy aksamitny z wzorem w środku 14W E27 40 wys 25 VINTAGE 008
Cena regularna:
379,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| MATERIAŁ | Na zewnątrz granatowy aksamit, od spodu bawełniana tkanina w jasnym kolorze z granatowym wzorem kwiatów oraz ptaszków, naklejona na pleksi |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W - wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | Na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, pasuje do lamp stojących, kółko montażowe znajduje się na wysokości 2 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze |
| KOLOR | Niebieski/Granatowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Aksamitny abażur przedstawiony na zdjęciach to wyjątkowy abażur do lampy w kształcie dużego walca o średnicy 40 cm. Jego zewnętrzna tkanina to granatowy aksamit, który nadaje kloszowi luksusowego charakteru i sprawia, że światło rozprasza się w sposób miękki i nastrojowy. Ten abażur z aksamitu doskonale podkreśla wystrój nowoczesnych wnętrz, a także aranżacji glamour, klasycznych czy hampton.
Wnętrze abażura zachwyca starannie dobraną bawełnianą tkaniną, na której znajduje się granatowy wzór kwiatowy oraz ptaszki. Ten dekoracyjny, botaniczny motyw sprawia, że abażur jest bardzo oryginalny i wyjątkowy. Połączenie aksamitnej powierzchni z matowym, wzorzystym środkiem czyni go nie tylko funkcjonalnym elementem oświetlenia, ale także efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
Abażur o wysokości 25 cm świetnie sprawdzi się jako abażur sufitowy lub abażur do lampy stojącej czy stołowej, wprowadzając do wnętrza elegancję i przytulność. To idealny wybór dla osób, które chcą połączyć estetykę premium z oryginalnym wzornictwem, tworząc spójny i wyjątkowy klimat w salonie, sypialni lub gabinecie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, iż został w całości wykonany ręcznie.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.
