Abażur 40 cm do lampy beżowe kwiaty ze złotym środkiem 14W E27 40 wys 25 PEONIE 002 PREMIUM
Dane techniczne
| MATERIAŁ | bawełniana tkanina w kwiaty, w odcieniach beżu i ecru od spodu złoty |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | Na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, pasuje do lamp stojących, kółko montażowe znajduje się na wysokości 2 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd niż na załączonym zdjęciu. Przy zamówieniu dwóch lub więcej abażurów, nie będą one miały identycznego wzoru. |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur walec 40 cm do lampy podłogowej lub stojącej. Ten oryginalny abażur jest dostępny wyłącznie w naszym sklepie, ręcznie robiony z najwyższej jakości importowanej tkaniny. Przepiękny wzór dużych kwiatów peoni w jasnych kolorach beżów prezentuje się niezwykle zjawiskowo, a środek w kolorze szampańskiego złota nie tylko daje efekt luksusu ale też ociepla światło, dodając wnętrzu przytulności. Produkt w całości wykonany ręcznie.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

