Abażur 40 cm walec z czarnego aksamitu z wzorzystym środkiem 14W E27 40 wys 25 TOILE 007 PREMIUM
Cena regularna:
379,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| MATERIAŁ | Na zewnątrz czarny aksamit, od spodu bawełniana tkanina w kolorze białym z czarnym wzorem scenek rodzajowych naklejona na pleksi |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W - wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | Na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, pasuje do lamp stojących, kółko montażowe znajduje się na wysokości 2 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze |
| KOLOR | Czarny |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Czarny aksamitny abażur 40 cm – stylowy klosz do lampy, który odmieni Twoje wnętrze
Ten elegancki, czarny abażur o średnicy 40 cm i wysokości 25 cm to idealny sposób, aby dodać wnętrzu klasy i eleganckiego klimatu. Zewnętrzna część wykonana jest z miękkiego aksamitu w głębokim odcieniu czerni, a wewnątrz skrywa się jasny dekor w kolorze białym z nadrukiem czarnych scenek rodzajowych, który wygląda wyjątkowo efektownie po włączeniu światła.
Co wyróżnia ten abażur?
-
40 cm średnicy, idealne do większych lamp stołowych oraz podłogowych
- Unikatowy i oryginalny, dostępny wyłącznie w naszych sklepach
-
Elegancki, czarny aksamit, który dodaje lampie klasy
-
Dekoracyjne wnętrze, pięknie odbijające światło
-
Świetny zarówno do salonu, sypialni, jadalni, jak i do domowego gabinetu
- Największym atutem jest fakt, iż został ręcznie wykonany z największą starannością
Stylowy, nowoczesny i naprawdę uniwersalny
Czarny abażur w takim wydaniu to dodatek, który dobrze czuje się praktycznie w każdym stylu — od nowoczesnego, przez glamour, aż po bardziej stonowany minimalizm w kolorach biało-czarnych. Jego matowa, aksamitna powierzchnia wygląda bardzo elegancko, a delikatnie ozdobione wnętrze dodaje całości charakteru i sprawia, że światło tworzy wyjątkową, nastrojową aurę.
Dlaczego warto?
Bo to połączenie elegancji, jakości i praktycznego zastosowania. Abażur jest solidnie wykonany, efektowny, a jednocześnie na tyle uniwersalny, że sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.
