Abażur do lampy ze złotej tkaniny w kształcie walca 14W E27 40 wys 25 GOLDEN 021 PREMIUM
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina GOLDEN w kolorze miodowo-złotym z wzorem adamaszkowym, od spodu złoty |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | Na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, pasuje do lamp stojących, kółko montażowe znajduje się na wysokości 2 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur może mieć nieco inny wygląd niż na załączonym zdjęciu. |
| KOLOR | Złoty |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur do lampy ze złotej tkaniny ze złotym wnętrzem. Ten przepiękny, ręcznie wykonany abażur o nazwie GOLDEN to produkt w jakości premium. Idealny do lamp stołowych lub podłogowych z mocowaniem na oprawkę żarówki E27. Na zamówienie może być również wykonany do lampy wiszącej.
Ten złoty abażur do lampy pasuje do wnętrz w stylu klasycznym, czy glamour ze złotymi akcentami, daje miękkie, nastrojowe światło, nadając mu ciepły odcień. Idealny jako boczne oświetlenie każdego wnętrza. Może być ozdobą salonu, sypialni, czy gabinetu.
Piękna, połyskująca tkanina z wzorem adamaszkowym, to szczyt elegancji, nawiązuje do dawnych pałacowych tekstyliów. Przepięknie się mieni, w zależności od kąta padania światła. Ten złoty abażur to klasyka, która nie ulega przelotnym trendom i nie wychodzi z mody.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

