Abażur do lampy z lnu z kwiatowym wzorem 8S E27 22/45 wys 30 ARABESKA 022
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Beżowa lniana tkanina z wzorem dużych, kremowych kwiatów od spodu biała folia |
| WYSOKOŚĆ | 30 cm |
| SZEROKOŚĆ | 22/45 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W , wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27; kółko montażowe znajduje się na wysokości 3 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | Abażur ręcznie robiony. Bez lamówek, ręcznie podwijane brzegi. Wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd. |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 41-45 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | LEN |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur do lampy z lnu z kwiatowym wzorem idealny do lampy podłogowej lub dużej lampy stołowej wykonany z tkaniny z przepięknym wzorem kremowych kwiatów. Delikatne kolory beżu sprawiają, że abażur pasuje do wielu aranżacji wnętrz od skandynawskich, przez boho, po prowansalskie.
Białe wnętrze abażura nie tłumi światła i sprawia, że przenika ono przez sam abażur. Produkt klasy premium, ręcznie wykonany z dbałością o każdy detal.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

