Abażur do lampy z lnu z wnętrzem we wzory 2T E27 35/40 wys 25 LINEN BIRD 010
Cena regularna:
379,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| MATERIAŁ | Na zewnątrz LEN 100% w kolorze chłodnego beżu, od spodu bawełniana tkanina z grafitowym wzorem kwiatów i ptaszków, naklejona na pleksi |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 35/40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W - wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | Na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, pasuje do lamp stojących, kółko montażowe znajduje się w dolnej części abażura |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | LEN |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Ten wyjątkowy abażur lniany to propozycja dla osób, które cenią prostotę naturalnych materiałów. Zewnętrzna część klosza została wykonana z surowego lnu, dzięki czemu abażur prezentuje się lekko, harmonijnie i niezwykle uniwersalnie. Jego delikatna kolorystyka sprawia, że idealnie komponuje się z jasnymi wnętrzami oraz aranżacjami utrzymanymi w estetyce klasycznej, nowoczesnej lub rustykalnej.
Wnętrze klosza natomiast kryje przepiękny wzór w postaci ptaków oraz roślinnych motywów takich jak kwiaty i gałązki, w kolorze grafitu. Ten dekoracyjny wzór dodaje abażurowi wyjątkowego charakteru i sprawia, że po zapaleniu lampy na zewnątrz abażura widoczne stają się piękne, wyraźne ilustracje tworzące nastrojową, nieco artystyczną aurę. To detal, który przyciąga uwagę i doskonale podkreśla wyjątkowość tego modelu.
Abażur o wymiarach 40 cm średnicy, 25 cm wysokości i 35 cm średnicy górnej części świetnie sprawdzi się jako klosz do lampy stołowej lub podłogowej. Jego klasyczny, zwężany ku górze kształt stożka powoduje, że światło rozchodzi się równomiernie, zapewniając przyjemny, miękki efekt.
To znakomity wybór dla osób poszukujących lnianego abażura z ozdobnym wnętrzem, który łączy naturalność z elegancją i nadaje pomieszczeniu przytulny, stylowy klimat. Na uwagę zasługuje również fakt, iż abażur w całości został wykonany ręcznie.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.
