Elegancki abażur do lampy duży stożek złoty len 9S E27 20/45 wys 24 GOLDEN LINEN premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina GOLDEN LINEN beżowy len z delikatną złotą nitką od spodu cieniutka pleksi w kolorze ZŁOTA |
| WYSOKOŚĆ | 24 cm |
| SZEROKOŚĆ | 20/45 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27; kółko montażowe znajduje się na wysokości 3 cm od dolnej krawędzi abażura |
| KOLOR | Złoty |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 41-45 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | LEN |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Elegancki abażur do lampy, duży stożek złoty len to nasza propozycja do lamp podłogowych lub dużych lamp stołowych. Uniwersalny, ponadczasowy, ociepla przestrzeń oraz nadaje światłu złotego odcienia. Doskonale współgra z podstawami oświetleniowymi w kolorach beżów, złota oraz bieli. Abażur pięknie ale bardzo subtelnie się mieni, ponieważ w tkaninę o strukturze lnu została wpleciona złota nitka.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

