Abażur do lampy z tkaniny w kwiaty beżowe 6S E27 20/40 wys 24 PEONIE 002 premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Tkanina bawełniana wzór PEONIE w odcieniach beżu i bieli od spodu folia w kolorze szampańskiego ZŁOTA |
| WYSOKOŚĆ | 24 cm |
| SZEROKOŚĆ | 20/40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W , wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | Abażur ręcznie robiony. Bez lamówek, ręcznie podwijane brzegi. Wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd. |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur do lampy z tkaniny w kwiaty, stożek 40 cm wykonany z tkaniny bawełnianej z przepięknym wzorem kwiatów peonii w odcieniach delikatnych beżów, dzięki czemu abażur pasuje do wielu aranżacji wnętrz.
Złote wnętrze abażura nadaje światłu ciepły odcień, tworząc przytulną atmosferę we wnętrzu. Produkt klasy premium, ręcznie wykonany z dbałością o każdy detal.
Abażur jest idealny do mniejszych lamp podłogowych oraz do lamp stołowych, niesamowicie podnosi walory estetyczne wnętrza i wprowadza do niego szyk i elegancję.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

