Beżowy abażur do lampy z kwiatowym wzorem stożkowy 9S E27 20/45 wys 24 PEONIE 002 premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Tkanina bawełniana wzór PEONIE w odcieniach beżu i bieli od spodu folia w kolorze szampańskiego ZŁOTA |
| WYSOKOŚĆ | 24 cm |
| SZEROKOŚĆ | 20/45 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W , wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | Abażur ręcznie robiony. Bez lamówek, ręcznie podwijane brzegi. Wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd. |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 41-45 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Beżowy abażur z kwiatowym wzorem stożek 45 cm wykonany z tkaniny bawełnianej z przepięknym wzorem kwiatów peonii. Delikatne kolory beżu oraz bieli sprawiają, że abażur pasuje do wielu aranżacji wnętrz.
Złote wnętrze abażura nadaje światłu ciepły odcień, tworząc przytulną atmosferę we wnętrzu. Produkt klasy premium, ręcznie wykonany z dbałością o każdy detal.
Abażur jest idealny do lamp podłogowych oraz dużych lamp stołowych, niesamowicie podnosi walory estetyczne wnętrza i wprowadza do niego szyk i elegancję.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

