Biała stylowa lampa wisząca ZENAT S 17997/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 13 cm |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35 W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY, dodatki z litego mosiądzu |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała stylowa lampa wisząca. Śliczna minimalistyczna lampa wisząca z niewielkim kloszem w kolorze białym będzie pięknym dodatkiem jako oświetlenie w pokoju dziecięcym i nie tylko. Świetnie wpasuje się w jasną aranżację wnętrz. Model lampy niezwykle gustowny.

