Loftowa czarna lampa wisząca ZENAT S 17996/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 13 cm |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35 W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, dodatki z litego mosiądzu |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa czarna lampa wisząca. Piękna minimalistyczna lampa wisząca z niewielkim kloszem w kolorze czarnym będzie pięknym dodatkiem jako stylowe oświetlenie w salonie czy jadalni i nie tylko. Świetnie sprawdzi się zawieszona nad stołem pojedynczo lub w zestawie. Model lampy niezwykle gustowny.

