Czarna duża lampa do salonu ZENAT L 18005/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 34,4 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35 W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, dodatki z litego mosiądzu |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna duża lampa do salonu. Duża rewelacyjna czarna lampa wisząca z kloszem w oryginalnym kształcie trójkąta prezentująca styl klasyczny będzie świetnym elementem oświetleniowym nad stołem w takich pomieszczeniach jak kuchnia, salon czy jadalnia i nie tylko. Sprawdzi się jako pojedynczy zwis lub w zestawie z innymi lampami serii ZENAT.

