Elegancka czarna lampa do pokoju ZENAT M 18001/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 23,7 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35 W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, dodatki z litego mosiądzu |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancka czarna lampa do pokoju. Stylowa czarna lampa wisząca prezentująca minimalistyczną formę wygląda klasycznie a jednocześnie bardzo nowocześnie. Idealna do takich wnętrz jak salon, jadalnia czy sypialnia. Świetnie sprawdzi się zawieszona nad stołem pojedynczo lub w zestawie z innymi lampami serii ZENAT.

