Duża biała lampa wisząca ZENAT L 18006/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 34,4 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35 W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY, dodatki z litego mosiądzu |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Duża biała lampa wisząca. Duża rewelacyjna biała lampa wisząca prezentująca minimalistyczną, prostą formę. Prezentująca styl klasyczny. Będzie świetnym elementem oświetleniowym nad stołem w takich pomieszczeniach jak kuchnia, salon czy jadalnia i nie tylko. Model lampy ponadczasowy.

