Oryginalna lampa wisząca w kolorze morskim ZENAT M 18003/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 23,7 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35 W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor MORSKI, dodatki z litego mosiądzu |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | zielony |
Opis
Oryginalna zielona lampa salonowa. Gustowna lampa wisząca z kloszem w kolorze zielonym będzie pięknym dodatkiem oświetleniowym do jadalni czy salonu. Świetnie sprawdzi się zawieszona nad stołem pojedynczo lub w zestawie z innymi lampami serii ZENAT. Model lampy niezwykle elegancki.

