Biały elegancki kinkiet do salonu LIVA 1717/26/01
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W (preferowana żarówka LED) |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | 1S o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały elegancki kinkiet do salonu będzie doskonale prezentować się we wnętrzach utrzymanych w subtelnej, jasnej tonacji. Szczególnie polecamy ten model do sypialni, salonów i pokoików dziecięcych, w komplecie z żyrandolem LIVA wygląda perfekcyjnie. Starannie wykonana lampa od polskiego producenta.
Paleta kolorów tkanin na abażury - kliknij aby powiększyć


