LIVA 1385/26/10/L biała lampa wisząca
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, na 1 oczku lampa ma 53 cm) |
| Szerokość | 43 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 26 BIAŁY |
| Abażur | 1S E 14 o wymiarach szer 15/8 cm wys 11 cm, z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Subtelna biała lampa wisząca pięknie prezentuje się na tle jasnych, drewnianych mebli. Trójramienny żyrandol inspirowany stylem prowansalskim idealnie nada się do romantycznej sypialni czy francuskiej kuchni. Stelaż lampy wykonany jest z metalu pokrytego białą farbą, a całość dopełniają abażury w tym samym odcieniu. Oświetlenie z serii LIVA doda uroku i przytulności Twojemu wnętrzu.


