LIVA 717A/26/01 biały kinkiet klasyczny z abażurami
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 34 cm, odległość od ściany: 24 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W (preferowane żarówki LED) |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor BIAŁY |
| Abażur | 1S o wymiarach szer 15/8 cm wys 11 cm, z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Kinkiet klasyczny utrzymany w białej kolorystyce. Ta podwójna lampa naścienna pięknie prezentuje się we wnętrzach w modnym stylu francuskim czy shabby chic. Kinkiet z linii LIVA będzie świetnym uzupełnieniem innych modeli lamp z tej serii. Nasza subtelna lampa na ścianę idealnie sprawdza się w roli dodatkowego oświetlenia romantycznej sypialni czy przestronnego salonu.
Paleta kolorów tkanin na abażury - kliknij aby powiększyć


