Stylowy czarno-biały kinkiet LIVA 1717/27/01
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W (preferowana żarówka LED) |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Abażur | 1S o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy czarno-biały kinkiet to ponadczasowa klasyka, która będzie wyglądać dobrze we większości aranżacji. Ten efektowny kinkiet pasuje idealnie do naszego żyrandola z serii LIVA, kinkiet to świetne dodatkowe oświetlenie- wypełnia wnętrze przyjemnym, nastrojowym światłem a przy tym pięknie się prezentuje. Lampa wysokiej jakości, wyprodukowana w Polsce.
Paleta kolorów tkanin na abażury - kliknij aby powiększyć


