LIVA 717A/27/01 czarny podwójny kinkiet z białymi abażurami
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 34 cm, odległość od ściany: 24 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor CZARNY |
| Abażur | 1S o wymiarach szer 15/8 cm wys 11 cm, z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁY |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy czarny podwójny kinkiet z białymi abażurami jest idealnym uzupełnieniem innych modeli lamp z serii LIVA. Klasyczna, podwójna lampa naścienna utrzymana w ciemnej kolorystyce pasuje do niemal każdego wnętrza. Nasz tradycyjny kinkiet będzie znakomitym dodatkowym źródłem światła w Twoim domu.
Paleta tkanin na abażury - kliknij aby powiększyć


